Home   Hakkımızda

Hakkımızda

LOGO Bebe: Anne adayları ve çocuklar için çocuk odalarında her şeyi birarada sunan LOGO Bebe, faaliyet alanında oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

KOLEKSİYON: Ahşap beşik, karyolalar, oda takımları, seyahatlerde de kullanılabilir portatif ve pratik karyolalar, uyku    setleri, aksesuar ve dekoratif setler, dekorasyonunuz için duvar kağıtları ve bordürlerle, çocuk odalarının tüm ihtiyaçları   geniş bir yelpazede beğenilerinize sunulmaktadır.

FONKSİYONEL, PRATİK VE EKONOMİK: Bebek odası olarak tasarladığımız mobilya dekorasyonunuz, karyolalarınızın fonksiyonelliği sayesinde genç odasına dönüşmektedir.Çocuğunuz 4-5 yaşlarına geldiğinde takımlarınızı değiştirmek
zorunda kalmadan birkaç modül ilave ile yeni bir takıma dönüşüp, aileye yeni bir masraf getirmemektedir.

KALİTE, STANDART VE HİJYEN: LOGO Bebe çocuk odaları takım ve aksesuarları, kendi üretim tesislerimizde, uluslararası standartlar dikkate alınarak üretilmektedir. Kansolojen madde içermeyen anti alerjik malzemelerin kullanılmasına özen  gösteren firmamız mağazamızda satışını yaptığımız uyku setlerinde de anti alerjik yatak yorgan ve yastıkları satışa   sunmaktadır.

FUN CLUB: LOGO Bebe, satışla bitmeyen dostluk felsefesiyle, çocuğunuzun doğumundan evliliğine kadarki tüm süreçte LOGO Bebe FUN CLUB üyeliği kapsamına almaktadır. Fun Club üyelerimiz LOGO Bebe.‘nin sürprizleriyle ve aktiviteleriyle sürekli hatırlanacak,ilerleyen günlerde LOGO Bebe. avantajlarıyla yaşamlarına renk katacaktır.